Czcionka:

A+A-

Kontrast:

    Godziny dostępności nauczycieli

     

    Nazwisko i imię nauczyciela

    Termin godziny dostępności

    Godzina

     

    1.

    Albinowska Weronika

    CZWARTEK

    14:30 - 15:30

     

    2.

    Berdzik Beata

    WTOREK

    16:00 - 17:00

     

    3.

    Błażejewska Lilla

    WTOREK

    14:30 - 15:30

     

    4.

    Ćwierzona Anna

    PONIEDZIAŁEK

    14:30 - 15:30

     

    5.

    Dolna Marta

    WTOREK

    15:00 - 16:00

     

    6.

    Jagiełło Wioletta

    WTOREK

    14:55 - 15:55

     

    7.

    Jankowska Marika

    PONIEDZIAŁEK

    14:30 - 15:30

     

    8.

    Jaroszyńska Eliza

    ŚRODA

    15:00 - 16:00

     

    9.

    Jaskulska Marta

    WTOREK

    14:30 - 15:30

     

    10.

    Jeżycka Magdalena

    PONIEDZIAŁEK

    15:30 - 16:30

     

    11.

    Kaźmierska Maryla

    PONIEDZIAŁEK

    15:00 - 16:00

     

    12.

    Keller Joanna

    WTOREK

    14:30 - 15:30

     

    13.

    Kępka Andrzej

    -

    -

     

    14.

    Kogut Klaudia

    PONIEDZIAŁEK

    14:30 - 15:30

     

    15.

    Krzentowska Justyna

    WTOREK

    15:00 - 16:00

     

    16.

    Kula Ewa

    PONIEDZIAŁEK

    7:00 - 8:00

     

    17.

    Kusz Zofia

    WTOREK

    14:30 – 15:30

     

    18.

    Kuźnicka Danuta

    WTOREK

    15:00 - 16:00

     

    19.

    Ludwińska Ewa

    PONIEDZIAŁEK

    14:30 - 15:30

     

    20.

    Majak Małgorzata

    PONIEDZIAŁEK
    ŚRODA

    14:30-15:00
    15:00-15:30

     

    21.

    Makowska Elwira

    PONIEDZIAŁEK
    ŚRODA

    15:45 – 16:15
    15:45 - 16:15

     

    22.

    Maksymiak Elżbieta

    WTOREK

    14:30 - 15:30

     

    23.

    Masternak Bożena

    CZWARTEK

    7:00 - 8:00

     

    24.

    Mazur-Chrzanowska Barbara

    co drugi tydz. od 12.09.22
    PONIEDZIAŁEK

    14:30-15:30

     

    25.

    Michalak Wanda

    PIĄTEK

    14:30 - 15:30

     

    26.

    Michalska Wioletta

    ŚRODA

    7:00 - 8:00

     

    27.

    Modzelewska Katarzyna

    WTOREK

    15:20 - 16:20

     

    28.

    Pawłowska Kamila

    PONIEDZIAŁEK

    14:30 - 15:30

     

    29.

    Pietryszak Karolina

    WTOREK

    14:30 - 15:30

     

    30.

    Pilipczuk Anna

    WTOREK

    15:10 - 16:10

     

    31.

    s. Teresa  Pluta

    PONIEDZIAŁEK

    14:30 - 15:30

     

    32.

    Podraska Wioletta

    PONIEDZIAŁEK

    15:10 - 16:10

     

    33.

    Pyda Patrycja

    CZWARTEK

    14:30 - 15:30

     

    34.

    Rolbiecka Anna

    PONIEDZIAŁEK

    14:30 - 15:30

     

    35.

    Rydzyńska Sara

    PONIEDZIAŁEK

    14:30 - 15:30

     

    36.

    Siepka Andżelika

    ŚRODA

    PIĄTEK

    7.30 - 8.00

    7.30 - 8.00

     

    37.

    Skalik-Wilgocka Regina

    PONIEDZIAŁEK

    14:20 - 15:20

     

    38.

    Szymczak Magdalena

    WTOREK
    CZWARTEK

    15:45-16:15
    15:45-16:15

     

    39.

    Trusiewicz Pamela

    WTOREK

    7:00 - 8:00

     

    40.

    Zielińska Mariola

    WTOREK

    14:30 - 15:30

     

    41.

    Zienkiewicz Antoni

    PONIEDZIAŁEK

    16:00 - 17:00

     
    Data dodania: 2022-09-25 20:32:07
    Data edycji: 2022-11-15 15:33:52
    Ilość wyświetleń: 140

    Konkursy

    Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
    Więcej informacji

    Ankiety

    Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
    Więcej informacji

    Kalendarz

    Klasy

    Przejdź na stronę swojej klasy!
    Więcej informacji

    Klasy

    Przejdź na stronę swojej klasy!
    Zobacz
    Bądź z nami
    Aktualności i informacje
    Biuletynu Informacji Publicznej