Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

    „Koniec jest zawsze początkiem czegoś nowego” - żegnamy rok szkolny 2025/2026

    „Koniec jest zawsze początkiem czegoś nowego” - żegnamy rok szkolny 2025/2026

    26.06.2026r. uczniowie naszej szkoły przybyli na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026.

    Uroczystość poprowadziły: Julia Karpiesiuk i Alicja Golonka.

    Klaudia Gadowska, przewodnicząca Rady Samorządu Uczniowskiego złożyła raport dyrektorowi szkoły, Pani Marcie Dolnej. już po chwili nastąpił wyjątkowy moment przekazania sztandaru szkoły w ręce nowego składu pocztu sztandarowego w składzie: Jan Wybranowski, Nina Mroczek, Zofia Żmijewska. 

     

    Podczas najważniejszej części uroczystości zostały wręczone:

    • świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas ósmych,
    • świadectwa ukończenia szkoły uczniom klas ósmych,
    • nagrody uczniom klas ósmych, którzy osiągali sukcesy sportowe i brali aktywny udzial w rajdach turystycznych,
    • nagrody  uczniom klas ósmych, którzy aktywnie pracowali na rzecz szkoły.

    W kolejnej części uroczystości zostały wręczone podziękowania:

    • rodzicom uczniów klas ósmych, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu,
    • rodzicom uczniów klas ósmych, którzy aktywnie włączali się w prace na rzecz szkoły.

    Po zakończeniu tej części  głos zabrała pan Aldona Nizio, która w imieniu wszystkich rodziców podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za ośmioletnią opiekę nad ich dziećmi.

    Uczennice klas ósmych: Natalia Nizio i Klaudia Gadowska pożegnały zgromadzonych piosenką.

    Występ uczennic klas ósmych

    I na koniec uroczystego apelu odbyło się wyczekowane pożegnanie uczniów klas ósmych w kręgach. Były emocje, łzy i wzruszenie zarówno uczniów, jak i rodziców.

     

    To był rok pełen pracy, wyzwań, rozwijania zainteresowań i niezapomnianych przygód. Dziś na progu wakacji wspominamy miniony rok szkolny i patrzymy z nadzieją w przyszłość.

    Uczniowie klas I - VII w salach szkolnych otrzymali świadectwa promocyjne i z uśmiechem rozpoczęli wakacje.

    Uroczystość zakończenia roku szkolnego była szczególnym wydarzeniem dla uczniów klas ósmych, którzy już za chwilę rozpoczną nowy etap edukacyjny. Drodzy Ósmoklasiści życzymy Wam samych sukcesów w dalszym rozwoju.

                         

    Pożegnanie szkoły było dla wszystkich wzruszającym momentem. 

    Dziękujemy uczniom za wspólny rok szkolny, Waszą ciekowość świata, uśmiech i wiele miłych rozmów. Niech to będą piękne i udane wakacje! Odpoczywajcie i nabierajcie sił! Do zobaczenia we wrześniu! 

    Udostępnij
    Data dodania: 2026-06-26 05:47:50
    Data edycji: 2026-06-26 20:03:05
    Ilość wyświetleń: 9

    Konkursy

    Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
    Więcej informacji

    Ankiety

    Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
    Więcej informacji

    Kalendarz

    Klasy

    Przejdź na stronę swojej klasy!
    Więcej informacji

    Klasy

    Przejdź na stronę swojej klasy!
    Zobacz
    Bądź z nami
    Aktualności i informacje
    Biuletynu Informacji Publicznej
    Biuletynu Informacji Publicznej