
26.06.2026r. uczniowie naszej szkoły przybyli na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026.
Uroczystość poprowadziły: Julia Karpiesiuk i Alicja Golonka.
Klaudia Gadowska, przewodnicząca Rady Samorządu Uczniowskiego złożyła raport dyrektorowi szkoły, Pani Marcie Dolnej. już po chwili nastąpił wyjątkowy moment przekazania sztandaru szkoły w ręce nowego składu pocztu sztandarowego w składzie: Jan Wybranowski, Nina Mroczek, Zofia Żmijewska.
Podczas najważniejszej części uroczystości zostały wręczone:
W kolejnej części uroczystości zostały wręczone podziękowania:
Po zakończeniu tej części głos zabrała pan Aldona Nizio, która w imieniu wszystkich rodziców podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za ośmioletnią opiekę nad ich dziećmi.
Uczennice klas ósmych: Natalia Nizio i Klaudia Gadowska pożegnały zgromadzonych piosenką.
I na koniec uroczystego apelu odbyło się wyczekowane pożegnanie uczniów klas ósmych w kręgach. Były emocje, łzy i wzruszenie zarówno uczniów, jak i rodziców.
To był rok pełen pracy, wyzwań, rozwijania zainteresowań i niezapomnianych przygód. Dziś na progu wakacji wspominamy miniony rok szkolny i patrzymy z nadzieją w przyszłość.
Uczniowie klas I - VII w salach szkolnych otrzymali świadectwa promocyjne i z uśmiechem rozpoczęli wakacje.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego była szczególnym wydarzeniem dla uczniów klas ósmych, którzy już za chwilę rozpoczną nowy etap edukacyjny. Drodzy Ósmoklasiści życzymy Wam samych sukcesów w dalszym rozwoju.
Pożegnanie szkoły było dla wszystkich wzruszającym momentem.
Dziękujemy uczniom za wspólny rok szkolny, Waszą ciekowość świata, uśmiech i wiele miłych rozmów. Niech to będą piękne i udane wakacje! Odpoczywajcie i nabierajcie sił! Do zobaczenia we wrześniu!

74-200 Pyrzyce
ul. Rejtana 6