Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

    Nauczyciele

    L.p. Nazwisko i imię nauczyciela funkcja, nauczane przedmioty
    1

    Weronika Albinowska

    Pedagog specjalny, Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

    2

    Berdzik Beata

    Pedagog, pedagog specjalny

    3

    s.  Pluta Anna

    Religia

    4

    Błażejewska Lilla

    Fizyka, Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

    5

    Ćwierzona Anna

    Wychowawca 3c

    6

    Dolna Marta

    Dyrektor, Wychowawca świetlicy

    7

    Jankowska Marika

    Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

    8

    Eliza Jaroszyńska

    Wychowawca 5a, j.polski

    9

    Jaskulska Marta

    Wychowawca 1a

    10

    Jeżycka Magdalena

    Geografia, przyroda

    11

    Keller Joanna

    Wychowawca 4a, Technika, Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

    12

    Kogut Klaudia

    Wychowawca 1b, logopeda

    13

    Krzentowska Justyna

    Wicedyrektor, doradca zawodowy

    14

    Kula Ewa

    Wychowawca 6a, j. angielski

    15

    Kusz Zofia

    Wychowawca 6b, Wychowanie fizyczne

    16

    Kuźnicka Danuta

    Wychowanie fizyczne

    17

    Ludwińska Ewa

    Wychowawca 7a, matematyka

    18

    Majak Małgorzata

    Bibliotekarz

    19

    Makowska Elwira

    Wychowawca oddziału przedszkolnego

    20

    Elżbieta Maksymiak

    Wychowawca 5b, matematyka

    21

    Mazur-Chrzanowska Barbara

    Chemia

    22

    Michalak Wanda

    Historia, WOS

    23

    Michalska Wioletta

    Matematyka

    24

    Modzelewska Katarzyna

    Psycholog, muzyka

    25

    Pawłowska Kamila

    Wychowawca 2a,

    26

    Pietryszak Karolina

    Wychowawca 3a, biologia, etyka

    27

    Pilipczuk Anna

    Wychowawca 7b, Język niemiecki, WDŻ, logopeda

    28

    Podraska Wioletta

    Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

    29

    Pyda Patrycja

    Wychowawca 2b

    30

    Retecka Agnieszka

    Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

    31

    Rolbiecka Anna

    Wychowawca 4b, j. angielski

    32

    Rydzyńska Sara

    Wychowawca 3b, plastyka

    33

    Siepka Andżelika

    Religia

    34

    Skalik-Wilgocka Regina

    Wychowawca świetlicy

    35

    Słabowska Alicja

    Wychowawca 1c, wychowawca świetlicy

    36

    Szymczak Magdalena

    Wychowawca oddziału przedszkolnego

    37

    Pamela Trusiewicz

    Język polski

    38

    Mariola Zielińska

    Wychowawca 2c, wychowawca świetlicy

     

    Data dodania: 2018-08-31 14:08:22
    Data edycji: 2023-09-08 23:26:09
    Ilość wyświetleń: 10362

    Konkursy

    Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
    Więcej informacji

    Ankiety

    Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
    Więcej informacji

    Kalendarz

    Klasy

    Przejdź na stronę swojej klasy!
    Więcej informacji

    Klasy

    Przejdź na stronę swojej klasy!
    Zobacz
    Bądź z nami
    Aktualności i informacje
    Biuletynu Informacji Publicznej
    Biuletynu Informacji Publicznej