Klasę 3c odwiedziła Pani Wioletta, która zapoznała dzieci ze specyfiką zawodu kosmetyczki. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali przekazywanych informacji oraz zadawali pytania. Mama Mai przyniosła najważniejsze akcesoria wykorzystywane w pracy. Uczniowie mogli poczuć się jak w prawdziwym gabinecie kosmetycznym. Wzięli udział w ekspresowym kursie stylizacji paznokci. To była niezwykle kreatywna lekcja. Podczas wizyty gościa wszyscy doskonale się bawili, a przy okazji mieli okazję się przekonać, jak trudne oraz wymagające niesamowitej precyzji i cierpliwości jest wykonywanie zawodu kosmetyczki.