Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w Oddziale Przedszkolnym
Dziś w naszym Oddziale Przedszkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, radości i pięknych wspomnień.
Dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny, podczas którego nie zabrakło wierszy, piosenek oraz podziękowań. Za całoroczną pracę, zaangażowanie oraz liczne sukcesy przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.
Naszym przyszłym pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni, samych pięknych chwil w szkole oraz niegasnącej ciekawości świata.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólnie spędzony rok pełen nauki, zabawy i niezapomnianych chwil, a rodzicom za zaufanie, współpracę i wsparcie.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych radości wakacji!
" Były takie dni " taniec w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego.
„Kończy się pewna epoka, więc zatańczmy razem rocka” – układ taneczny w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego