Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

    Wycieczka klas 3 do Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach

    Wycieczka klas 3 do Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach
    Uczniowie klas 3 spędzili dzień pełen przygód, nauki i dobrej zabawy w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach.
    Pierwszym punktem programu były zajęcia terenowe „Pora roku z Pawiem Stefanem”. Trasa prowadziła przez najpiękniejsze zakątki ogrodu, m.in. Ogród Japoński, Źródlisko, Trzy Stawy oraz Ogród Skalny. Podczas wędrówki dzieci rozwiązywały zadania przyrodnicze, matematyczne i logiczne, rozwijając swoją wiedzę i umiejętności obserwacji.
    Następnie uczestnicy odwiedzili oranżerię oraz niezwykłą wystawę motyli, gdzie mogli podziwiać egzotyczne gatunki i poznać ciekawostki z ich życia.
    Na zakończenie wycieczki wszyscy spotkali się przy ognisku. Był czas na pieczenie kiełbasek, wspólne rozmowy.
    To była wspaniała lekcja przyrody poza szkolnymi murami oraz okazja do integracji i aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

     

    Udostępnij
    Data dodania: 2026-06-18 23:38:48
    Data edycji: 2026-06-24 23:38:59
    Ilość wyświetleń: 26

    Konkursy

    Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
    Więcej informacji

    Ankiety

    Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
    Więcej informacji

    Kalendarz

    Klasy

    Przejdź na stronę swojej klasy!
    Więcej informacji

    Klasy

    Przejdź na stronę swojej klasy!
    Zobacz
    Bądź z nami
    Aktualności i informacje
    Biuletynu Informacji Publicznej
    Biuletynu Informacji Publicznej